Ania Płanda

Anastazja Korczak

Agnieszka Szymańska

Paula Panasiuk

Iza Jabłońska

Certyfikowana nauczycielka jogi Iyengara od 2018r. Uczestniczka tegorocznego Polskiego Intensivu w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach. 

Regularnie uczestniczy w warsztatach Intensive Yogi u Roberta Spicy w Bydgoszczy. Praktykę nauczycielską zdobywała przez kilka lat prowadząc zajęcia w największych wrocławskich szkołach. 

Poza jogą, uwielbia spędzać czas w naturze, zwłaszcza w górach, a także na rowerze. Weganka.

Z wykształcenia jestem chemiczką, z zawodu visual merchandiserką, a z zamiłowania joginką.Od wielu lat praktykuję jogę wg metody B.K.S. Iyengara i w tym nurcie nauczam. Czerpię inspiracje oraz wiedzę od polskich i zagranicznych nauczycieli. Kocham słońce i naturę. Nie jestem w stanie zdecydować czy wolę góry czy morze.

Lubię dobrze zjeść, najchętniej w towarzystwie przyjaciół. Po mieście przemieszczam się ukochaną - vintage szosą.

Jestem instruktorem relacji ruchowej o specjalności hatha joga. Praktykuję jogę od 2006 roku, Jestem członkiem Stowarzyszenia Iyengara w Polsce. Regularnie uczestniczę w warsztatach i kursach doskonalących. Od dwóch lat mam przyjemność prowadzić zajęcia w Zaciszu Jogi. Moja druga pasją obok jogi jest jazda konna.

Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara stopnia Intermediate Junior II. Joge praktykuje od dwudziestu jeden lat, od piętnastu lat prowadzę zajęcia we Wrocławiu. Duży wpływ na moją praktykę wywarł pierwszy nauczyciel Małgorzata Madej. Obecnie podtrzymuję regularny kontakt z nauczycielami z zagranicy. Szczególne podziękowania chciałem złożyć. Lois Steinberg, bez jej niezwykłej pracy i zaangażowania, najprawdopodobniej nigdy nie odzyskałbym pełni zdrowia i możliwości cieszenia się jogą.

Praktykuję od 11 lat i uczę od 4 lat jogi wg metody Iyengara. Jestem współzałożycielką studia jogi Przestrzeń, gdzie na codzień dzielę się moją pasją. Ukończyłam szkolenie nauczycielskie a obecnie kontynuuję przygotowania do certyfikacji w trybie mentoringowym u Nataszy Moszkowicz. Wraz z upływem czasu moja motywacja i zrozumiemie praktyki zmieniają się, niezmienna natomiast pozostaje radość z każdej chwili spędzonej na macie. Joga jest dla mnie drogą powrotną do siebie, do czucia, a co za tym idzie do doświadczania życia w pełni.

Uwielbiam zajęcia, podczas których czas dla mnie znika, a są to dla mnie oprócz jogi: bycie w lesie, gotowanie smakowitości, czytanie, uczenie się nowych rzeczy (ostatnio astrologii).

Anastazja (Nastka) Korczak. Współzałożycielka Poruszenia. Z ciałem i ruchem pracuje od kiedy pamięta. Praktykowała Capoeire, biegała, studiowała techniki taneczne i cyrkowe. Urodzona w Australii, wychowana na wschodzie Polski, od dziecka prowadziła życie nomada, ucząc się bycia z ludźmi niezależnie od ich pochodzenia etnicznego czy społecznego.

Pierwszy raz na zajęcia jogi trafiła w wieku 15 lat i zawsze uciekała z Savasany. Regularną praktykę zaczęła od Ashtangi w 2009 roku. W 2011 roku, wróciła z Indii i zaczęła ćwiczyć wg. metody B.K.S. Iyengara. Przez lata zdobywała doświadczenia na licznych warsztatach z polskimi i zagranicznymi nauczycielami. Regularnie odwiedza Instytut Iyengara w Punie.W 2019 otrzymała międzynarodowy certyfikat nauczycielski zakończywszy trzyletni kurs prowadzony przez Konrada Kocota. Od tego czasu oprócz zajęć w szkole i warsztatów wyjazdowych, uczyła osadzonych we wrocławskim zakładzie karnym i dzieciaki cierpiące na autyzm.

Jest także terapeutką Biodynamicznej Terapii Czaszkowo Krzyżowej. Prywatnie mama Róży i Kaliny. Tańczy, podróżuje i kompulsywnie czyta książki. Kocha cytaty o czym świadczy instagramowy profil szkoły jogi Poruszenie.

Współzałożycielka Poruszenia. Z wykształcenia jestem Informatykiem. Od wielu lat żyję w przekonaniu, że joga, to moje powołanie. Pierwszy raz stanęłam na macie w roku 2010, już od pierwszych zajęć poczułam, że jest to to element, którego brakowało w moim życiu, od początku też joga stała się moją wielką pasją. Fascynuje mnie poznawanie siebie poprzez świadomy ruch, odkrywanie własnych warstw, wpływ jogi na umysł i ciało oraz ich wzajemne przenikanie się, nie tylko podczas praktykowania asan. Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Iyengara i wciąż rozwijam się w tej metodzie poprzez udział w licznych warsztatach. Czuję ogromną wdzięczność do wszystkich nauczycieli, których napotkałam na swojej drodze, potrzebę i misję przekazywania tej cudownej praktyki dalej.

Ania Płanda

Anastazja Korczak

Agnieszka Szymańska

Paula Panasiuk

Iza Jabłońska

Ania Płanda

Anastazja Korczak

Agnieszka Szymańska

Paula Panasiuk

Iza Jabłońska

Ania Płanda

Anastazja Korczak

Agnieszka Szymańska

Paula Panasiuk

Iza Jabłońska

Bądź na bieżąco ze wszystkim, co oferujemy, w tym zajęcia, warsztaty, wyjazdy, kursy i inne dobro. Zapisz się do naszego newslettera! :)

Bądź na bieżąco ze wszystkim, co oferujemy, w tym zajęcia, warsztaty, wyjazdy, kursy i inne dobro. Zapisz się do naszego newslettera! :)

Bądź na bieżąco ze wszystkim, co oferujemy, w tym zajęcia, warsztaty, wyjazdy, kursy i inne dobro. Zapisz się do naszego newslettera! :)